عنوان: پيام تسليت معظم له به حجة الاسلام والمسلمين آقاي سيد جواد شهرستاني به مناسبت درگذشت آيت الله سيد جلال الدين فقيه ايماني
شرح:

پیام معظم له

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

جناب مستطاب حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید جواد شهرستانی دامت افاضاته

 با اهداء سلام و تحیّت، رحلت صِهر مکرّمِ مرحوم حضرت آیة الله العظمی آقای خوئی قدس سرّه را به خاندان مصاب، خصوصاً آقازادگان محترمِ آن فقید سعید و نیز به جنابعالی و صِهر محترمتان تسلیت می گویم و رحمت واسعه الهی و علوّ درجات را برای آن عالم خادم و گرانقدر و صبر و اجر برای بازماندگان محترم و نیز سلامت و توفیقات عالیه در خدمت به اسلام و مسلمین و حوزه های مقدّسه علمیه را برای جنابعالی مسألت می کنم. از خداوند تعالی طول عمر و استدامه برکات وجود شریف حضرت آیة الله آقای سیستانی دامت برکاته و نفوذ کلمه ایشان را در شرائط حسّاس کنونی حوزه های علمیه مقدّسه نجف اشرف صانها الله عن الحدثان و کشور مظلوم مسمان عراق خوستارم.

 والله سبحانه ایّده بنصره وبالمؤمنین. ان شاء الله تعالی.

 لطفاً مراتب سلام و دعای اینجانب را به معظّم له ابلاغ فرمایید.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.

حسین المظاهری

اول محرم الحرام 1429

20/10/1386

 

پاسخ پیام

 

محضر مبارک آیت الله العظمی مظاهری دامت برکاته

 

سلام علیکم

پیام تسلیتی که بمناسبت ارتحال آیت الله آقای حاج سید جلال الدین فقیه ایمانی ارسال فرموده بودید، دریافت، و موجب تقدیر و تشکر فراوان گردید.

از خداوند تبارک و تعالی طول عمر و استدامه برکات وجود شریف و توفیقات عالیه در خدمت به اسلام و مسلمین و حوزه علمیه مبارکه اصفهان صانها الله من طوارق اللیل و النهار برای جنابعالی مسالت داریم.

جواد شهرستانی