عنوان: عرضه تألیفات معظّم‌له در نمایشگاه کتاب تهران و نمایشگاه مجازی
شرح:

عرضه  تألیفات معظّم‌له در نمایشگاه کتاب تهران و نمایشگاه مجازیآثار و تألیفات مرجع عاليقدر آیت‌الله العظمي مظاهری«مدّظلّه» در سی و سوّمین نمایشگاه بين‌المللي کتاب تهران، در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

این آثار به‌صورت مکتوب و نرم افزاری، در موضوعات تفسير قرآن کريم، فقه، اصول، اخلاق، عرفان، اعتقادات، سيرۀ معصومین«سلام‌الله‌عليهم» و رجال، عرضه مي‌گردد.

علاقه‌مندان به تهیۀ  آثار مزبور، می‌توانند از 21 لغایت 31 ارديبهشت، به غرفۀ مؤسّسۀ فرهنگي مطالعاتي الزهرا«سلام‌الله‌عليها»، واقع در شبستان مصلای امام خمینی«قدّس‌سرّه»، راهرو 24، غرفۀ شمارۀ 28 مراجعه نمایند.

همچنین در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، شماری از تألیفات آیت‌الله العظمي مظاهری، با تخفیف و ارسال رایگان به سراسر کشور، در نمایشگاه مجازی کتاب ارائه می‌شود.  تهیۀ آن آثار، با مراجعۀ شبانه‌روزی به سایت ketab.ir و انتخاب غرفۀ مؤسسۀ فرهنگی مطالعاتی الزهرا«سلام‌الله‌علیها»، امکان‌پذیر است.

شایان ذکر است به صورت همزمان، کلیّۀ آثار و تألیفات آیت‌الله العظمي مظاهری، در فروشگاه اینترنتی مؤسسۀ فرهنگی مطالعاتی الزهرا«سلام‌الله‌علیها» به آدرس  WWW.ALZAHRAbook.IR نیز به‌طور مستقل از نمایشگاه و با همان تخفیف،با ارائۀ کد تخفیف mzbook1401" در اختیار اهالی فرهنگ قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با شماره تلفن 34493671-031 تماس حاصل نمايند یا به یکی از سامانه‌های فضای مجازی به آدرس @alzahrabook_ir  مراجعه  نمایند.